עמוד הבית > אודות תיכון חדש > בעלי תפקידים

מנהלת ביה"ס – לימור מרקנזון
מנהלת חטיבת הביניים – גילי מלצר
מנהל החטיבה העליונה – נריה כהן
מנהלת מערך מסייע וזכאות לבגרות – נעמי עבדו
מנהלת פיתוח פדגוגי– אפרת ליבוביץ
מנהלת מערך ארגוני פדגוגי– לאה שאול
מנהל כספים – מוסי עוז
אחראית קשרי חוץ – יעל בבני
רכזת חברתית– גלי עמרן
רכזת מעורבות חברתית – מיכל סבו וינברגר
רכזת מורים חדשים – אורנה ששון
מנהלת שכבה ז' + רכזת חברתית – אירנה פרנטה
מנהלת שכבה ח' + רכזת חברתית – לימור זיסו
מנהל שכבת ט' + רכזת חברתית – אור קורן-לוי
מנהלת שכבת י' + רכזת חברתית– יעל צור
מנהלת שכבת י"א + רכזת חברתית– ענת שרון
מנהלת שכבה י"ב + רכזת חברתית– טובה יטינזון
מלווה מועצת תלמידים, ראש מערך שיעורי חינוך– צליל תמים
מנהל אדמיניסטרטיבי – איציק אהרוני
ניהול מערכת שעות – ד"ר מרים זיגמן
פסיכולוג ביה"ס – ד"ר דוד קורנפלד
רכזת יעוץ – רונית בובו
רכז בטחון – אשר ברייט
רכז טיולים – עמרי הירש

צוות חוף:
כהן נריה, ליבוביץ אפרת, מלצר גילי, מרקנזון לימור, עמרן גלי, שאול לאה, ששון אורנה, תמים
צליל

חברי הנהלה:
אהרוני איציק, בובו רונית, בבני מלאך יעל, הירש עמרי, זיסו לימור, יטינזון טובה, כהן נריה, לב
רחל, ליבוביץ אפרת, מילשטיין עליזה, מלצר גילי, מרקנזון לימור, סבו-וינברגר מיכל, עבדו נעמי,
עוז מוסי, עמרן גלי, פאר אילנה, פרנטה אירנה, צור יעל, קורן לוי אור, ד"ר קורנפלד דוד, רבנר בני,
שאול לאה, שרון ענת, תמים צליל

 

רכזי מקצוע ופרויקטים ייחודיים:

בילי בן צבי – מתאמת פדגוגית , עזרה ראשונה
מרים זיגמן – רכזת עתודה מדעית חט"ב
נעמי עבדו – רכזת עתודה מדעית חט"ע
נעמי עבדו – רכזת ליב"ם + רכזת אתגר
מירב עמית – רכזת קורסי מיומנות כיתות ז'
בועז יפה – אחראי יזמות ופרוייקט WIX
ליאור אלחדף – רכזת כיתות הספורט
חגית גרשוני – מנהלת מתי"א
מיכל כספי – רכזת המשלחת לגרמניה
יעל שרף – רכזת המשלחת לבלגיה
אליאורה לביא – רכזת פרויקט דיבייט באנגלית
בועז יפה – רכז פרויקט רובוטיקה
מיכל אלאלוף-בן עמי – מנהלת להקת המחול
נחום סגל – מנהל נבחרת הכדורסל
ליאורה מנדלסון – אזרחות
טליה פופל – אנגלית חט"ב
אורנה ששון – אנגלית חט"ע
פולה לב הר – ביולוגיה – חט"ע
רונית איוניר – גיאוגרפיה
רביד כהן – הסטוריה
ענת טנא – חינוך גופני
יעל בבני – יהדות
חניתה קרפט – כימיה
שירן ארקין – הבנה, הבעה ולשון
מיכל פישלזון – מדעי החברה
ישראל יוסף – מדעי המחשב
ד"ר מרים זיגמן – מדעים
עירית מוסקוביץ – מתמטיקה-חט"ב
נעמי עבדו – מתמטיקה- חט"ע
וודבוד ורה – סינית
זיוה נוי – ספרות
מלי משיח – ערבית
דבורה דהן – צרפתית
איריס בן נתן – קולנוע ותקשורת
איתן דרגן – של"ח
מיכל כספי – תיאטרון
אתי שכרצי – תנ"ך – חט"ב
עדנה זלמנוביץ – תנ"ך – חט"ע