"משנכנס אדר מרבין בשמחה…"

ביום ג', ה- 3.3, התקיים בבית הספר קרנבל פורים חגיגי במיוחד. לאחר החלפת משלוחי המנות בחטיבת הביניים התקיים קרנבל שבו תלמידי שכבת י"ב הציגו את התחפושת השכבתית, המורים הציגו את גרסתם לסיפור המגילה, להקת הרוק של בית הספר הפליאה לנגן ולהרקיד את השומעים ולהקת המחול של בנות שכבת ז' רקדה באופן מקצועי ומעורר התפעלות. השיא של היום היה הופעתו של הראפר איזי, שהתקבל על ידי תלמידי בית הספר באהבה גדולה. יחד אתו שרו מאות ילדים כל מילה ומילה משיריו, רקדו, שמחו, והפתיעו את איזי בהערצה שאין לה גבול. בין מופע אחד למשנהו יכלו התלמידים להנות מדוכני המזון ומעמדות שולחני המשחק הווירטואליים והרגילים.
את רוח החג האמתית גילו תלמידי בית הספר לא רק בשמחה אלא גם בנתינה. תלמידי בית הספר התגייסו לטובת הכנת משלוחי מנות לעובדי בית הספר (חט"ב) ולילדי הבתים החמים (חט"ע).

תודות  לאופק אבני, יבסייב אנסטסיה, ליאור שטרית, רומי צוברי, ליאור גרעין, נועה קליר, לירי נורקין, אובקימיאנץ סופיה ויאיררוזנברגר תלמידי שכבת י"ב, למיקה רובינו, עינב מורילס, דניאל פאוסט, עידן גבריאלוב ודנה סידי, תלמיד י'6, שארזו את הממתקים והכינו משלוחי מנות מהודרים ומעוררי התפעלות. תודה לתלמידי מנהיגות הנוער על חלוקת המשלוחים.

תודה לתלמידים שצילמו והכינו סרטונים:אלעד בן חיים, אריאל ורבלון, גולוב מקסים.

קישור לסרטון פורים 2015

ברכות:

כל הכבוד לנבחרת בנות הכדורעף של תיכון חדש בשכבה ח'- שורץ ליאן,קאהן עדי,דוד גלי,אוחיון רעות,ארטשטיין שיראל,גבריש אוה,רודינגר לולו,שגיא רון,שמואלי נעה, שהעפילה למשחקי חצי הגמר, מדורגת במקום השני והמכובד במחוז תל אביב ונלחמת על המקום הראשון!!
משחק הגמר יתקיים ב -יום ראשון 15/3 באולם הספורט הדר אפקה.אנו מאחלים להנות הצלחה.

עוד בעדכון השבועי:

אירוח חיילי מג"ב בבית הספר
בית מדרש לתלמידי שכבה ח' והוריהם
מפגש עם המשורר אמיר אור
סדנת יוגה צחוק לתלמידי שכבה ח'
פעילות של פורום המצטיינים

לקריאת העדכון המלא (קובץ pdf)

שבוע נעים,

לימור