העדכון השבועי

מורים, הורים ותלמידים יקרים,

היום קיימנו בבית הספר את טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה. לצערי נאלצנו השנה להוסיף לרשימת השמות על קיר הזיכרון של בית הספר את שמו של רון קוקיא, בוגר בית הספר שנרצח ב -30 בנובמבר 2017 על ידי בני עוולה על לא עוול בכפו.
בעוד מספר שעות נחגוג כולנו 70 שנה לעצמאותה של מדינת ישראל. ונעבור מאבל לשמחה, מכעס לנחמה ומשכול לתקווה. נדמה כי הרגע הזה מגדיר את המדינה שלנו באופן הטוב ביותר.
לפני שבועיים, חגגנו את חג הפסח הלא הוא חג החרות ואחריו ציינו את יום השואה, ודיברנו על האחריות של כולנו לזכור ועל חובתנו לזכור באחריות. חרות היא תוצר של אחריות. האחריות שאנו לוקחים על עצמינו, כל אחד מאתנו כפרט וכחלק מחברה, היא זו המאפשרת לנו להשיג את חרותינו. החרות להיות עם חופשי בארצנו, היא תולדה של האחריות המוטלת עלינו לפעול ולטפח חברה המבוססת על ערכים של שוויון, סובלנות, כבוד, אהבת אדם, וכמובן שאיפה לשלום. חרות יציבה, אמיתית ואיתנה תושג בזכותכם, בזכות דור אמיץ, נדיב ומסור המבין כי עתידינו מונח על כתפיו וכי חרותינו, תלויה בכושר העמידה, הרוח, החלומות המטרה ושותפות הגורל.
תודה לזיוה נוי שהובילה את הטקס המרשים ועושה זאת במסירות ובמקצועיות מדי שנה. לרביד כהן על השתתפותו, לשמוליק כהן שני על טקס המשואות, לבני רבנר על הלוגיסטיקה, ולתלמידים הנפלאים שלקחו חלק בטקס: לירי אדלר, יובל וגנר, עמרי זהבי, אביה כלב, אלי לוי, גלי פרנקל, אלין רזניק, סלין שדה, גוני שטוקמן והבוגרים שלנו עמית שושני, סתיו דהן וגלי בירמן. ביום זה, אנו מבקשים להרכין ראש גם לזכרו של טל פסקל בוגר בית הספר ועתודאי של צה״ל בתוכנית העילית פסגות שנהרג לפני יומיים בתאונת אופנוע. יהי זכרו ברוך.

לימור

ברכות
ברכות לתלמידים דורון מזרחי משכבת ט' ואיתן מהלל משכבת ח', על זכייתם עם הפועל תל אביב במקום הראשון בטורניר כדורגל בינלאומי. אל הטורניר, שנערך בפסח בספרד, נשלחו 12 קבוצות כדורגל מישראלי לגילאי 15-14 ,ביחד עם עשרות קבוצות מכל העולם.
ברכות לתלמידת שכבת ח' נעה קפלן על זכייתה במדליית זהב באליפות העולם באקרובטיקה שנערכה בבלגיה. נעה גברה על מועדוני פאר כמו אנגליה, ארצות הברית, רוסיה ועוד. כל הכבוד נעה ויישר כוח!
תודה רבה לאליאורה לביא על הובלת הפרויקט, ולאור קורן-לוי, מנהלת שכבת ח'.

עוד בעדכון השבועי:
תלמידי שכבת י' בתחרות דיבייט
תלמידות מחול בטקס המרכזי של עיריית תל אביב-יפו ליום השואה
תלמידי שכבת י' בטקס יום השואה בבית האבות 'פיכמן'
תלמידי שכבת י"ב בטקס יום השואה בבית האבות "משען"
שכבת י"ב בערב סיכום המסע לפולין
טקס יום השואה בהובלת תלמידי שכבת י"ב
נציגי תיכון חדש בטקס יום השואה של עיריית תל אביב-יפו
שכבת ט' בטיול שנתי לגליל התחתון
שכבת י' בהרצאה מפי רן גבריאלי

לקריאת העדכון המלא (קובץ pdf)