נבחרת כדורסל תיכון חדש, בפעם הראשונה בליגת העל ובשידור ישיר בטלוויזיה

כפי שכתבתי אליכם בעדכון בשבוע שעבר, לאחר הזכייה באליפות הארציתעלתה קבוצתהכדורסל של תיכון חדש לליגת העל לבתי ספר תיכונים.

ביום חמישי ה- 26 בנובמבר התקיים משחק רבע הגמר בליגת העל: תיכון חדש נגד הריאלי חיפה והוא שודר בשידור ישיר בטלוויזיה. המשחק החל ביתרון של הריאלי שהגיע ל- 15 נקודות, אבל במחצית השנייה התאוששנו מהלחץ, המתח וההתרגשות וחזרנו בכוחות מחודשים. הצלחנו לצמצם את ההפרש ואף להוביל זמנית 61:60 . בסיום הפסדנו בהפרש 4 נקודות 71:75 . אני גאה בקבוצה על כך שלא ויתרה ונלחמה ללא פשרות ואף השאירה לעצמה סיכוי ממשי לנצח במשחק הגומלין בשבוע הבא.

ראוי לציין, כי נבחרות הספורט בבית הספר בכלל וקבוצת הכדורסל בפרט, מביאות לידי ביטוי את החזון הבית ספרי המעודד ומטפח ערכים של דבקות במטרה, הגינות, אחריות, מחויבות והתמדה. אין לי ספק, כי ערכים אלו מוטמעים למופת אצל תלמידינו, שחקני קבוצת הכדורסל, ומהווים השראה לכלל תלמידי בית הספר.

בהזדמנות זו אני מבקשת להודות לנחום סגל מאמן הקבוצהעל העבודה המסורה והמקצועית, ועל גיבוש השחקנים לקבוצה מלוכדת, מחויבת ואיכותית. לאשר ברייט, מנהל הקבוצה, על הליווי, התמיכה והאהבה הענקית לילדים. כמו כן, ברצוני להודותלהתאחדות הספורט לבתי ספר תיכונים, למדור חנ"ג וספורט בעיריית ת"א ולמחלקת החינוך העל יסודי, על הסיוע הכספי שהעניק לנו את הזכות לחלוק עם כל באי בית הספר את אחד השבועות המרגשים ביותר שידע תיכון חדש. משמח מאוד היה לראות מעורבות של תלמידים, הורים ומורים מכל בית הספרואני גאה ומברכת על כך.

תודה לאלון דסה ואריה מנהלי האולם שאפשרו ביצוע המשחק ועזרו לסידור וארגון האולם, חדרי ההלבשה וחדרי האירוח.תודה למיכל אללוף שהכינה הופעה במחצית המשחק עם בנות להקת המחול של חטיבת הביניים. תודה לשלי דריקס, גלי דורי וקייסי זפטה על שירת התקווה המכובדת.

תודה לצלמים ממגמת תקשורת: נועה ברק וינאי בן אלון. ולצלמת ממגמת צילום: שלי ברודו על התיעוד של המשחק והתמונות היפות.
תודה לתלמידי שכבת י"ב ולשחקני הכדורסל מכיתות ז' , ח' , ט' , י'  שעודדו ללא הרף את הנבחרת .
להורי השחקנים תודה מיוחדת  על ליווי הנבחרת בכל המשחקים.
ואחרונים חביבים, מי שבלעדיהם כל ההתרגשות הגדולה הזו לא היתה מתגלגלת לפתחנו, שחקני הנבחרת שלחמו כאריות ונתנו משחק שלא השאיר גם את אחרון הצופים באולם ומחוצה לו אדיש. אנחנו אתכם במשחק הגומליןשיתקיים ביום חמישי הקרוב בבית הספר הריאלי בחיפה, גם הוא בשידור ישיר בערוץ 50.

מאחלים לכם הרבה הצלחה.

עוד בעדכון השבועי

יום תקשורת וקולנוע לתלמידי חט"ע
מפגש עם הסופרת תמר ורטה זהבי על ספרה "מולו וצגאי"
סדנא בטכניקת הקולודיון לתלמידי מגמת צילום
תלמידי שכבת י' ממגמת גאוגרפיה בסיור
מפגש תלמידי "פסיכולוגיה חיובית" במסגרת "שלישי אקדמי" עם הפסיכולוגית, סופרת הילדים, המחזאית והמוזיקאית שירלי יובל-יאיר
הרצאה בנושא "מנהיגים ושפת גוף" במסגרת "שלישי אקדמי" לתלמידים הלומדים בקבוצת "מנהיגים ומנהיגות"
הרצאה בנושא תזונה נכונה לתלמידי הקורס "אורח חיים בריא" במסגרת שלישי אקדמי
תלמידי שכבה י"א בטיול שנתי ברמת הגולן
תלמידי כתת הספורט שכבה ז' בהרצאה מפי שגרירת אתנה
יום גיבוש לתלמידי ז/5
כיתות ז/2+3, בהתנדבות בבית אבות
ערב חנוכייף לתלמידי אהבת ציון
תלמידי ט/5 ביום גיבוש

לקריאת העדכון המלא (קובץ pdf)

שבוע טוב,
לימור.